tick 30 dagars öppet köp tick Lågprisgaranti tick Snabb Leverans tick Alltid 39kr frakt rating

D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

Produkten är på väg till vårt lager

4 872 kr
Produkten är på väg till vårt lager Inväntar leverans
Artikelnummer: DT2-DMC-810SC

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti
* Faktura: 0 kr, Ingen faktureringsavgift

Nyligen visade produkter

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti
* Faktura: 0 kr, Ingen faktureringsavgift

Nyligen visade produkter

Produktbeskrivning

Detaljer

D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 1000Mbps, 1300nm, 10km

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
Mått(BxDxH): 88x120x25mm.

Mer information

Mer information

Tillverkare Inte tillgängligt

Recensioner

Skriv din egen recension

Du recenserar: D-Link 1000BaseT to 1000BaseLX (SC) Singlemode Media Converter

Vilket betyg ger du denna produkt? *

  1 stjärna 2 stjärnor 3 stjärnor 4 stjärnor 5 stjärnor
Betyg

Produktetiketter

Produktetiketter

Använd mellanslag för att åtskilja etiketter. Använd apostrof (') för fraser.