tick 30 dagars öppet köp tick Lågprisgaranti tick Snabb Leverans tick Alltid 39kr frakt rating

Förlängt öppet köp! Förlängt öppet köp till och med den 14:e januari gäller för köp gjorda fram till julafton den 24:e december. ×

TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

Availability: I lager

553 kr
I lager Leveranstid 1-2 dagar
Artikelnummer: DT2-MC112CS
Artikelnummer: DT2-MC112CS

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti

*

Nyligen visade produkter

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti

*

Nyligen visade produkter

Produktbeskrivning

Detaljer

TP-LINK mediakonverterare, RJ45(100Base-TX) till SC singlemode(100Base-FX), WDM, TX 1310nm/RX 1550nm, 20km, grå

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
Upp till 20 kilometer.
9/125µm.
Mått(BxDxH): 73x94x27mm.

Mer information

Mer information

Tillverkare Inte tillgängligt

Recensioner

Skriv din egen recension

Du recenserar: TP-LINK, fiber SC singlemode - TP(RJ45), WDM, 10/100Mbps, 20km

Vilket betyg ger du denna produkt? *

  1 stjärna 2 stjärnor 3 stjärnor 4 stjärnor 5 stjärnor
Rating

Produktetiketter

Produktetiketter

Använd mellanslag för att åtskilja etiketter. Använd apostrof (') för fraser.