DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blå

DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blå

DELTACO OM3 fiberkabel LC - SC, duplex, multimode, 50/125, 0,5m

Lev. Art.nr:

327 kr
2-4D DAGAR
  • Endast 39kr frakt
  • 60 dagars öppet köp
  • Blixtsnabb leverans
  • Ingen fakturaavgift
Artikelnummer: DT2-LCSC-60
Tillverkare: DELTACO

DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blå

Högklassig duplex-kabel där varje kanal är 2mm i diameter med LSZH-mantel. Kontakterna är UPC-slipade och har keramiska kopplingshylsor.

OM3 har en bandbredd (EMB) på 2GHz/km med en överföringshastighet på 10Gb/s i upp till 300m och 40Gb/s i upp till 100m.

• Maximalt 0,3dB införingsförlust.

• Mer än 35dB kontaktreflektionsdämpning.

• OM3 Multimode 850nm/1300nm.

• 2mm diameter per kanal.

• 50/125 µm fiberkärna.

• Klorfri LSZH-mantel.

• Beiga kontakthöljen med dragavlastning.

• Ultra Physical Contact-slipade kontakter.

• Individuellt testad och kvalitetssäkrad.

• Kompatibel med IEC61753-022-2.

FärgNull
Mer information:
Pris327 kr
TillverkareDELTACO
Skriv din egen recension
Du recenserar:DELTACO OM3 fiberkabel, LC - SC, duplex, UPC, 50/125, 0,5m, blå
Ditt betyg

Trygg-Ehandel

Handla tryggt och snabbt på Prylstaden.se med 60 dagars öppet köp och snabb leverans på 1-3 vardagar. Vi uppfyller alla riktlinjer och krav enligt distans och avtalslagen men även för att få en trygg e-handel. Våra villkor kontrolleras löpande och vi vidtar åtgärder för att ge kunderna den bästa köpupplevelsen hos oss. 

Garanti
Hos oss får ni alltid minst 1 års garanti på alla produkter. 

Läs mer om våra riktlinjer för Trygg E-handel

Copyright © 2013-2017 Magento, Inc. Alla rättigheter reserverade.