tick 30 dagars öppet köp tick Lågprisgaranti tick Snabb Leverans tick Alltid 39kr frakt rating

Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 2xSFP, 30W, 20km, 1310nm, svart

Availability: I lager

3 319 kr
I lager Leveranstid 1-2 dagar
Artikelnummer: DT2-IPS33064PF
Artikelnummer: DT2-IPS33064PF

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti
* Ingen faktureringsavgift - 0kr
* Handla nu, betala i slutet av Mars med Klarna.

Nyligen visade produkter

    * Räntefri delbetalning 
    * 30 dagars öppet köp
    * 1 års garanti
    * Ingen faktureringsavgift - 0kr
    * Handla nu, betala i slutet av Mars med Klarna.

    Nyligen visade produkter

      Produktbeskrivning

      Detaljer

      Industriell 6-portars PoE-switch, 30W, 4xRJ45 GBLAN, 2xGigabit SFP LC-portar, 20km, 1310nm, 802.3af/at, svart

      IPS33064PFM SHR industriell PoE-switch med fyra auto-sensing Gigabit LAN-portar och två Gigabit SFP LC-portar är skapt för säkerheten som krävs inom industriella lösningar. Med SHR funktionalitet för att enkelt göra inställningar på alla portar för fast healing SHR vilket ger en säkert nätverksmiljö.

      IPS33064PFM tillsammans med internet ger en störningsfri och komplett hantering av funktioner som VLAN baserad på port, VLAN baserad på 802.1Q, QoS (Quality of Service), IGMP snooping, Broadcast Storm Restraint, Port Aggregation, Port mirroring, Port manegement, SNMP & NTP etc.

      • Stöder Port Aggregation, Port rate limitation och Broadcast Storm Restraint
      • 4xAuto-sensing RJ45 GBLAN-portar, 2xGigabit SFP LC-portar
      • Kan sända upp till 20km via SFP-portarna, 1310nm
      • 802.1af/at
      • Max 30W PoE totalt

      Mått(BxDxH): 165x148x54mm

      Mer information

      Mer information

      TillverkareInte tillgängligt

      Recensioner

      Skriv din egen recension

      Du recenserar: Industriell PoE-switch, 4xRJ45, 2xSFP, 30W, 20km, 1310nm, svart

      Vilket betyg ger du denna produkt? *

       1 stjärna2 stjärnor3 stjärnor4 stjärnor5 stjärnor
      Betyg

      Produktetiketter

      Produktetiketter

      Använd mellanslag för att åtskilja etiketter. Använd apostrof (') för fraser.