tick 30 dagars öppet köp tick Lågprisgaranti tick Snabb Leverans tick Alltid 39kr frakt rating

Förlängt öppet köp! Förlängt öppet köp till och med den 14:e januari gäller för köp gjorda fram till julafton den 24:e december. ×

D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

Availability: I lager

2 391 kr
I lager Leveranstid 1-2 dagar
Artikelnummer: DT2-DMC-700SC
Artikelnummer: DT2-DMC-700SC

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti

*

Nyligen visade produkter

* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti

*

Nyligen visade produkter

Produktbeskrivning

Detaljer

D-Link mediakonverterare, Fiber SC multimode - TP(RJ45), 1000Mbps, 850nm, 550m

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
Mått(BxDxH): 88x120x25mm.

Mer information

Mer information

Tillverkare Inte tillgängligt

Recensioner

Skriv din egen recension

Du recenserar: D-Link Medieomvandlare 1000Base-SX, 1000Base-T

Vilket betyg ger du denna produkt? *

  1 stjärna 2 stjärnor 3 stjärnor 4 stjärnor 5 stjärnor
Rating

Produktetiketter

Produktetiketter

Använd mellanslag för att åtskilja etiketter. Använd apostrof (') för fraser.