ÖVER 40 000 NÖJDA KUNDER SEDAN 2009.

tick 30 dagars öppet köp tick Lågprisgaranti tick Snabb Leverans tick Alltid 39kr frakt rating

D-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX

Availability: I lager

2 218 kr
Produkten är på väg till vårt lager
Artikelnummer: DT2-DMC-515SC
Artikelnummer: DT2-DMC-515SC


* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti
* Ingen faktureringsavgift - 0kr

Nyligen visade produkter


* Räntefri delbetalning 
* 30 dagars öppet köp
* 1 års garanti
* Ingen faktureringsavgift - 0kr

Nyligen visade produkter

Produktbeskrivning

Detaljer

D-Link mediakonverterare, Fiber SC singlemode - TP(RJ45), 10/100Mbps, 1310nm, 15km

Mediakonverter för att omvandla fiber till TP eller tvärtom.
Mått(BxDxH): 88x120x25mm.

Mer information

Mer information

Välj färg Inte tillgängligt
Tillverkare Inte tillgängligt

Recensioner

Skriv din egen recension

Du recenserar: D-Link Medieomvandlare - 10Base-T, 100Base-FX, 100Base-TX

Vilket betyg ger du denna produkt? *

  1 stjärna 2 stjärnor 3 stjärnor 4 stjärnor 5 stjärnor
Betyg

Produktetiketter

Produktetiketter

Använd mellanslag för att åtskilja etiketter. Använd apostrof (') för fraser.